Ronda Seegar

26 a53 kg ennetulemus 50 kg

Soetasin toitumiskava endale aprillis, kui kaalusin 60 kg, olin just sünnitanud oma kolmanda lapse. Kuni novembrini ma täpselt igapäevaselt 100% küll kavas ei olnud. Fitlapi toitumiskava hakkasin täpsemalt jälgima alates 16. nov 2020 kui Fitlapi grupis hakkas end kuulutama "jõuluks vormi" väljakutse. Mu kaal oli selleks hetkeks 53 kg. Number iseenesest väike, aga peegelpilt oli üsna pehmeke. Peaaegu 5 nädalaga on toimunud meeletu suur muutus mu kehal. Olen palju tugevam, tervislikum ja kõvasti paremas vormis kui enne ja mu kaalunumbriks on 50 kg!

Mulle  meeldib Fitlapis lihtsus. Reaalselt see on üks kõige lihtsamaid süsteeme, mis üldse elus keegi välja on mõelnud. Olen Fitlapiga kursis olnud juba algusest saati, st sellest ajast kui see oli veel "Kaalust alla" ja see areng mis sealt siia on toimunud, on metsik. Fitlapi on nii kerge kasutada nii arvutis kui ka telefonis ja "loo oma retsept" funktsioon on mu elupäästja.

Tänu kaalulangetusele olen iseendaga palju rohkem rahul. Mul on nii palju rohkem motivatsiooni, energiat, tahet, rõõmu. Muidu ma nagu kuidagi vaagisin ja vaagisin selle kaalulangetamisega. Jah, ma suutsin ka iseseisvalt oma kaalulangetada, aga minus üsna tihti kadus see motivatsioon ja rõõm ära, kõik muutus nii igavaks ja üksluiseks, tekkis rohkem ja rohkem allaandmist. Tänu Fitlapile ja "jõuluks vormi" väljakutsele olen ma 100x rohkem hakkamist täis. Kui jõulud kätte jõuavad, siis ma loodan, et meie grupp ikka jätkab sama vahvalt edasi, lihtsalt uue eesmärgiga.

Olen väga võistlushimuline ja kergesti nö sõltuvusse sattuv inimene. Meie grupp hoiab mind nii hästi õigel teel. Liikmeid on palju ja nii tore ja äge on vaadata kuidas teistel läheb. Ja need igapäeva ülesanded motiveerivad ka, sest kui teised suudavad hakkama saada, miks siis mina ei peaks? Jah on ka mul päevi, kus ei viitsi, ei taha, ei oska, aga eks ma olen end sellesse kava ja toitumise ja Fitlapi rutiini korralikult sisse söönud, et see kõik tuleb nii automaatselt minu jaoks, isegi siis kui päev on paha ja kole ja kuri. See kõik võtab muidugi aega, mitte midagi ei tule kätte üleöö ja ega minagi 100% perfektne ei ole.

Minu nipid kõigile, kes plaanivad Fitlapiga alustada

  1. Loo endale rutiin
  2. Sea endale eesmärgid, nii suuremad kui väiksemad
  3. Liitu mõne ägeda grupi/chati/challenge'iga, kus on ka teisi, kes on samal teel nagu sina
  4. Ole julge, vajadusel küsi abi kaasliikmetelt, Fitlapi klienditoelt
  5. Ära mõtle sellele, et see on nii raske ja sa tahaks parem kommi süüa, mõtle sellele, et sa suudad ja vajad lihtsalt väikest ümberharjumist. Iga uus algus on raske, aga kui soov on suur, tuleb see teekond ette võtta, see on seda väärt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store