Mirko Maasing

18 a134 kg ennetulemus 100 kg

Fitlapiga alustasin 2018 detsembris algkaaluga 134 kg, nüüd 2020.aasta septembris kaalun 100 kg. Ma pole veel oma eesmärki saavutanud, aga suurem osa on juba tehtud.

Mulle meeldib Fitlapi juures see, et saan toituda tervislikult ja väga mitmekülgselt. Lisaks ei teki mul näksimisvajadust, kõht on koguaeg täis.

Kaalukaotus on aidanud mul enesekindlust tõsta. Kuna koolis langes see koolikiusamise tagajärjel. Mul on nüüd palju lihtsam liikuda ja endale poes riideid leida. Mis kõige tähtsam, kaalukaotus on õpetanud mul ennast armastama ja nautida elu just sellisena nagu see on.

Rasketel aegadel ma ei saa endale öelda, et mul on nüüd raske ja söön seda mida tahan. Siis just surungi ennast veel rohkem pingutama, mõtlen tulemusele mis mind ees ootab. Ja see motiveeribki mind kõige rohkem. Kindlasti on oluline, et sul oleks kõrval keegi kes teeb sama asja. Mul on pere suureks toeks sellega, et ma saaks neile näidata, et ma ei anna nii kergelt alla.

Fitlapi FB grupist on ka abi olnud. Lugedes teiste edulugusi saab palju motivatsiooni, kui teised suudavad, siis miks mina ei peaks suutma.

 

Minu 5 nippi, mis aitaks toitumiskavaga alustada ja tervisliku toitumise teel püsida on:
1. Mōtle asjad endajaoks läbi.
2. Alusta samm sammu haaval.
3. Ära looda tulemusi esimeste päevadega, et peaksid mõtlema selle
katkestamisele.
4.Proovi algul lihtsamaid retsepte, ning siis liigu keerukamate poole.
5. Naudi kergemat ning tervislikumat eluviisi.

Paljud on küsinud, kuidas koolis kava jälgida. Mina tegin nii, et lõuna asemel sõin seda. mis oli mõeldud vahepalaks. Ülejäänud toitumine oli ikka nagu tavaliselt. Hommikul enne kooli sõin hommikusööki ja kui koolist tulin siis tegin endale lõunasöögi ning õhtul õhtusöögi.

Ja kõigile, kes mõtlevad Fitlapi alustamisega siis kindlasti võtke see teekond ette. Lõpuks küsite endalt, et miks ma seda juba varem ei teinud. Palju edu kõigile kaasvõitlejatele. Leidke vähemalt üks hea asi päevas.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store