Marleen Hipponen

27 a107 kg ennetulemus 70 kg

Toitumiskava hakkasin esimest korda jälgima 2015. Tol ajal tegin kava umbes aasta, aga kahjuks mitte väga korralikult, siis kui aega leidus. Mitu aastat läks mööda, kui kava ei kasutanud üldse. Uuesti liitusin kavaga 2020 aasta märtsis, siis oli minu algkaaluks 107 kg. 9 kuuga kaotasin enda kehakaalust 37 üleliigset kilogrammi.

Mulle meeldib, et Fitlap on nii palju uuenenud ja pakutakse niipalju häid retsepte. Võrreldes 2015 aastaga on Fitlap palju mitmekülgsem. Toitumiskavas on pitsad, sushi ja jäätis, mis on nagu wooow..mitte millestki ei jää ilma.

Kaalukaotus on mõjunud väga positiivselt! Ma ei ole enam masendunud ja olen muutunud enesekindlaks. Meeldib jälle väljas käia sõbrannadega. Meeldib, et saan valida riideid, mis meeldivad, mitte riideid, mis selga mahuks. Suur muutus on ka tervisega toimunud. Jaksu on palju, hingamine on läinud korda, väsimus on kadunud.

Kui rääkida motivatsioonist, siis ausaltöeldes sel ajal ei olnud mul raskeid aegu. Ma olin lihtsalt mega pühendunud! Ma leidsin endas uue hingamise. Toitumiskavas on niipalju häid toite, et ei tekkinudki mingit põhjust, et seda teekonda lõpetada! Mulle on alati meeldinud süüa valmistada, see ei olnud ka raske.

Minu 5 nippi teistele alustajatele:

  1. Leida endale lemmikud retseptid.
  2. Panna nähtavale kohale mõni riideese, mis sulle selga ei lähe, aga väga tahaks!
  3. Alla laadida mõni pilt, kui olid peenike.
  4. Vahepeal lubada endale, midagi mis ei ole kavas(uskuge nii on kergem, osadel inimestel tekib hirm, et appi ma ei saa seda enam kunagi ja nii võib asi katki jääda).
  5. Ära võta korraga liiga suurt eesmärki.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store