Alustasin Fitlap toitumiskava jälgimist 29.12.2020, kaalusin siis 73 kg. Olen toitumiskava kasutanud 8 kuud ning saanud lahti 16 ülekilost.
Mulle meeldib kõige rohkem, et saan kaasata kavasse ka oma abikaasa ning tänu sellele on toidu tegemine lihtsam. Retseptid on head ja mitmekesised. Mulle meeldib, et asendusi ja vahetusi on võimalik teha. Loo oma retsept on super töövahend! Fitlapi kava on lihtsalt ka väga lihtne kasutada.

Kaalukaotus on mu elu muutnud - kergemaks ning lisaks energiat on rohkem. Alustasin ka teadlikuma treeninguga kui alustasin Fitlap toitumiskava jälgimist ning nüüdseks on sellest eluviis kujunenud.

Õnneks ei ole mul raskeid hetki tekkinud ja samuti pole ka motivatsiooni puudust, sest rohkem energiat ja ilus vaade peeglist on piisavalt motiveerivad koguaeg!

Minu 5 nippi, mis võiks aidata Sul alustada või tervisliku toitumise reel püsida:

  • Tee seda enda jaoks ja ongi kohe lihtsam
  • Leia endale ümber inimesed, kes on selles protsessis Sulle toeks ja eeskujuks
  • Naljaga pooleks – mind motiveerib ka peegel enne kööki (ikka ei lähe küll snäkkima kui selline kena keha sealt vastu vaatab!)
  • Kui enne pole trenniga Sina peal olnud, tee kas või mõni trenn koos eratreeneriga – tõstab Sinu teadlikust ja ka kindlasti motivatsiooni
  • Kui oled juba sellele teele läinud, siis keha hakkab ennast paremini tundma ja Sa saad aru kui oled valesti söönud raske on olla ning see toobki tagasi paremate toitumisharjumuste juurde