Jelena Beljaeva

40 a102 kg ennetulemus 80 kg

Ostsin kava 2019 jaanuaris. Proovisin kavas püsida, kuid kuna imetasin olid päevad kaootilised ja unetud ööd ei lasknud kuidagi reepeal püsida. Nii ma siis olin ja ei olnud kavas. Võtsin nagu alla ja tuli ka jälle tagasi. Uuesti proovisin tubli olla aprill 2019a, sest tütrel terendas ees 9nda klassi lõpupidu. Sain isegi 5kg alla aga siis jäi jälle kõik soiku ning kilod tulid kolinal tagasi. Oktoober 2019a otsustasin, et nüüd on kõik! Aitab, olen 100% kavas ja mitte üks libastumine enam. Nii ma alustasin, jälle 102kg pealt oma uut teekonda. Ja nii ongi minu jaoks saanud just oktoober 2019a mu kaalu kaotuse pöördepunktiks ?

Fitlap on üks ülimalt tore ja lihtne kava. Mulle meeldib, et saan lisada sellesse kogu oma pere ja kõigis retseptides saab mugavalt toiduaineid vajadusel asendada endale meelepärasemate koostisosade vastu. Kõik on minu eest grammilise täpsusega välja arvutatud, mis viga sedasi süüa teha ning nüüd on ka "loo oma retsept" funktsioon. No lihtsalt super!

Kaalukaotus on minu jaoks tagasi toonud mu enesekindluse. Saan kanda jälle riideid nii et need toonitavad mu figuuri mitte ei peida selle vigu. Ja mis peamine mul on rohkem energiat ja tervis on parem.

Kui motivatsioon lange, siis lähen loen Fitlapi toetusgrupis teiste kaaslaste tegemiste kohta ja Fitlapi kodulehel olevate edulugusid. Tunnen, et kõigil on aegajalt raske ning juhtub libastumisi, ka mina olen aegajalt libastunud ja mitu nädalat kaootiliselt kava jälgimisse suhtunud. Eriti raske oli kui jaanuar 2020a põlvevalu liikumist pärssima hakkas, alles aprill 2020a sain teada, et mul on osteoartriit (ehk mõõdukas kõhre kulumine) paremas põlves. Eks see teada saamine on teinud ka oma töö just selles suunas, et kaalukaotus on juba tervise nimel lausa hädavajalik. Olles alles 40a ja 4.lapse ema tunnen, et ma pean olema energiline ja kõike jaksama, sest pisemad on ju alles lasteaiateed alustanud ning nende kõrvalt haige ja väsinud olla ei saa ?

Minu nipid teistele, mis aitavad toitumiskavaga alustada ning tervisliku toitumise teel püsida:
Tuleb leida see pöördepunkt iseeneses ja samm sammu haaval astuda!
Alusta lihtsamate toitudega!
Tarbi piisavalt vedelikku!
Kui Sul on võimalus liikuda, siis tee seda!
Ole tubli ja jälgi, et magad piisavalt!

Me kõik oleme suutelised oma toidulauda tervislikumaks muutma...FITLAP on nii hea ja super abiline! ?
Aitäh! Jätkan oma teekonda koos Fitlapiga! ?

 

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store