ru-flag

Hanna Liisa Remmelg

27 a84 kg ennetulemus 69 kg

Alustasin enda teekonda 1.november 2019 aastal, kaalusin siis 84 kilogrammi. Nüüd 7 kuud hiljem kaalun kõigest 69 kg ning kaotasin selle ajaga 15 üleliigset kilo.
Minu eesmärgiks on saada kaalunumbriks 65kg.

3 asja, mida Fitlapi juures armastan

  1. Võimalus vahetada toiduaineid retseptide sees. Tihti pole kodus mingit spetsiifilist toiduainet ning vaid paari klikiga on võimalus see välja vahetada. Eriti nüüd, kui poodi iga pisikese asja pärast enam joosta ei taha.
  2. Palju "juba valmis" poetoite. Olen kiire elustiiliga kontoriinimene, kellel vahel lihtsalt ei ole aega kokata, siis on väga mõnus kuskilt lähemast poest kavajärgne toit kaasa haarata
  3. "Loo ise retsept"- nädala lõpu poole, kui poodi veel minna ei taha, aga süüa on vaja saab mõnusaid (ja õigete kogustega!) asju ise kokku panna :) Kasutan seda funktsiooni peaaegu igapäevaselt.

Kuidas kaalukaotus minu elu muutis...

Olen olnud alati väga sportlik inimene. ka 84 kg käisin koeraga iga päev 10 kg ringidel, seega kõrgem kaal pole mingi kunagi otseselt häirinud. Ja alati mõtles "ma pole ju nii paks, et keegi tänaval järgi vaataks, seega kõik on korras". Samas oli palju riideid, mis nn "ei sobinud minu kehakujuga, kuid nüüd mõistan, et tegelikult oli asi ülekilodes! Nüüd saan rahumeeli kanda ka rohkem ümber kleite ning kogun komplimente igapäev. Kõige suurem muutust on vast, see et kodus mees ei lakka komplimente tegemast, ning peeglisse vaadates tunnen ennast päriselt ka ilusana.

On nädalaid, kus söön mitu mäeva järjest vaid Fitlap kooke ning küpsetisi. Kui tekib isu mingi asja järgi panen selle endale kirja. Meil on mehega selline list, kuhu kirjutame nädala jooksul kõik isud. Nii uskumatuna, kui see kõlab, siis ülesse kirjutamine võtab isu ära! Ning laupäeva pärastlõunal, kui meil patukord on, siis võtame selle listi uuesti ette, ning sööme isud ära :)

Samuti on suureks motivaatoriks vanade piltide vaatamien ning suureks jäänud riiete selgaproovimine :)

Minu 5 soovitust teistele kasutajatele:

  1. Kõigil on kapis mingi riideese, mis vastab kirjeldusele "oh kunagi mahtus see mulle selga, hetkel ei mahu, aga ma ei viska seda veel ära, sest äkki kunagi mahub jälle"- liitu Fitlapiga ja see kunagi pole enam üldse kaugel!
  2. Alusta koos sõbranna, elukaaslase või perega. Koos on teineteist lihtsam motiveerida ning reel püsida.
  3. Karta pole mitte midagi! Paljud kardavad, et peavad ennast näljutama. Fitlapiga ei pea.
  4. Tervisliku eluviisiga on eluiga pikem
  5. Fitlapiga sa päriselt saadki suveks vormi nagu sa iga aasta alguses lubad.

 

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store