Gerda Neito

32 a118 kg ennetulemus 97 kg

Alustasin toitumiskava kasutamist aprillis, minu algkaaluks oli siis 118 kg, nüüd pool aastat hiljem kaalun 21 kg vähem. Mulle meeldib oma retsepti loomise funktsioon, mis võimaldab vältida toidu raiskamist. Teiseks on see tekitanud võimaluse, et kuidas süüa seda, mida ma tahan, ilma kava rikkumata.
Kaalu kaotus on mu elu väga muutnud. Ma olen palju aktiivsem, kui varem. Kuna suurem enamus kaalukaotusest on tulnud söögiga, siis nüüd on juba tunne, et võiks lisada füüsilisi tegevusi juurde.


Motivatsiooni saan eelkõige sellest, et ma olen uhke iga kaotatud kilo üle. Ei võta suuri eemärke, maksimaalselt 4 kg kaupa. Ja kui ma ei taha või ei jaksa, siis kas leian või loon retsepti, mis mu tuju ja isudega parasjagu sobib või siis lasen hetkeks end nii palju vabaks, et vaatan ainult, et päeva kaloraaž jääks õigeks. Neid päevi on väga harva, pigem ikkagi leian kavast midagi sobivat.

Minu soovitused teistele kasutajatele ja alustajatele:

  1. Alusta siis, kui sul on aega vähemalt nädalake rahulikult harjuda, näiteks puhkuse ajal.
  2. Ära võta suuri eesmärke, alusta näiteks 1 või 2 kg kaupa.
  3. Tee Fitlapi enda jaoks ja tunne sellest rõõmu. Vii ennast kurssi kiirete söögikordade võimalusega, mida saab poest kähku võtta, kui pole aega ja loo endale nö põhivara retseptid, mida sa kõige enam kasutad. Sellisel juhul kogused muutuvad nii palju, et kaalumise vajadus kaob ära või tuleb seda teha harvem.
  4. Kogu grupist inspiratsiooni või leia endale väiksem toetusgrupp.
  5. Räägi ka oma lähedastele, mida sa teed, miks ja kuidas see toimib. siis nad ei vaata sind imelikult, kui kaalu või oma toiduga kohale ilmud. Ning nende toetus annab palju indu juurde.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store