Birgit Rahnel

21 a137 kg ennetulemus 106 kg

Alustasin Fitlap.ee toitumiskava kasutamist 06.07.2020, minu algkaal oli 137 kg. Aasta lõpus kaalusin juba 106 kg ehk kaotasin 5 kuuga tervelt 31 kilogrammi.

Fitlapis mulle meeldib toitude mitmekülgsus, kõht ei ole kunagi tühi! Nii palju erinevaid retsepte ja saab ka ise enda retsepti luua, nii lihtne kasutada. Samuti ka taskukohane üksikule noorele.

Kaalukaotus on muutnud mu elu väga. Mul olid väga suured ärevushäired ja paanika. Kartsin väga, mida keegi minu välimusest arvab. Tänaseks olen ma palju julgem ja ei karda väljapaista. Ma ju lausa säran nüüd! Energiat on ka rohkem, enam ei lange peale tööpäeva diivanile pikali vaid tegutsen kodus ja liigun rohkem.

Kavas püsimiseks leian motivatsiooni, kui vaatan enda vanu pilte enne kui avastasin kavaga ja võrdlen neid praegustega. Uskumatu millega ma olen hakkama saanud. Ronisin enda mustast august välja ja naudin seda rõõmu rohkem kui musta masendust. Trenn aitab ka kindlasti kaasa.

Minu 5 nippi teistele:

1) Mõtle asjadele mida sul päriselt poest vaja...kindlasti ei ole sul šokolaadi vaja sealt riiulilt. Patustamine teeb tuju pahaks ja motivatsioon langeb.

2) Planeeri enda toidukorrad ja menüüd, huupi tegemine ajas mul pea sassi.

3) Kaasa sellesse enda sõpru, koos on palju toredam. Kuid sõber peab ka hingega asja juures olema, muidu antakse ahvatlustele kergelt järele.

4) Proovi täiesti uusi retsepte, katsetustest tuleb huvi rohkem proovida kõike aga õnneks on need tervislikud.

5) Sea endale eesmärgid, kui oled need saavutanud on motivatsioon laes! Isegi kui ei õnnestunud eesmärgini saada siis ei tohi pead norgu lasta vaid siis tead, et midagi tuleb muuta ja rohkem pingutada. Tagasilöögid on okeid!!

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store