ru-flag

Ain Vinkel

34 a98 kg ennetulemus 90 kg

Fitlap.ee toitumiskava jälgimisega alustasin 09.08.2020 aastal. 1 kuu ja 10 päevaga vabanesin 8 ülekilost.

Fitlap toitumiskava juures meeldib mulle kõige rohkem see retseptide valik on rikkalik ja selles saab toiduaineid asendada endale meelepäraste toiduainetega.

Kaalukaotus on mu elu muutnud nii palju et mul on tunduvalt rohkem energiat, kadus ära öösel magades norskamine ja söön nüüdsest regulaarselt 4 korda päevas toitumiskava järgi tervislikku toitu. Varasemalt sõin 2 kuni 3 korda päevas ebatervislikku toitu ja portsud olid suured. Enesetunne oli raske ja energiat oli väga vähe. Olen hakanud sööma rohkem vabavara toiduaineid mis varasemalt minu toidulaualt täielikult puudusid. Kadunud on ka näksimisvajadus,mis mul varasemalt koguaeg oli. Riiete valik on suurenenud tänu sellele,et vähenenud on ka mõõdud. Vööümbermõõdust olen kaotanud 9 cm.

Tegelikult mul endal ei olnud usku kavasse üldse. Arvasin,et see ei toimi,kuid pean oma sõnu sööma. Elukaaslane tegi mulle ettepaneku,et prooviks koos 1 nädala ja nii see alguse sai. Nädalast on saanud juba 6 nädalat. Ma ei saakski praegusel hetkel öelda,et mul on olnud raskeid hetki, sest toit on meil erinev ja kõhu saab ilusti täis. Ei ole eriti tekkinud vajadust millegi kavavälise järgi ja kui tekibki, siis kasutan ära patutoidukorra.

Minu peamised soovitused Fitlapi toitumiskavaga alustajatele oleks sellised:

  • Võitle ja ära anna alla!
  • Kui sa tunned,et enam ei taha või ei jaksa, siis sunni ennast takka ja sa ei kahetse. Pärast see tunne on lihtsalt ülihea,kui oled olnud tubli ja saanud hakkama.
  • Ära mõtle nii,et ma alustan homme. Alusta KOHE!

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store